24 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Ziemi. Uczniowie klasy VIII przygotowali prezentację o zagrożeniach dla naszej Planety, po której odbył się quiz Kahoot z wykorzystaniem łączy internetowych, który również kreowali uczniowie klasy VIII.
Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące planety Ziemia z poziomu telefonów komórkowych. Na zakończenie odśpiewaliśmy wspólnie piosenkę "Ekorock".
Dziękujemy wszystkim za udział i pogłębianie wiedzy ekologicznej przez dobrą zabawę!
Dzień Ziemi 2025
- 11
Euro Talent Show 2025
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Europejskiej organizowanym przez Eurolingua Siedlce, który odbył się 16 kwietnia 2024 roku w Grali Dąbrowiźnie.
W kategorii klas IV-VI uczennica kl. VI Ania Zakrzewska zajęła II miejsce, zaś Marcel Wojewódzki z klasy V- III miejsce.
W kategorii klas VII- VIII Lidia Kołodziejska z kl. VII otrzymała wyróżnienie.Serdecznie gratulujemy wyróżnionym, i zapraszamy na ich występ w koncercie laureatów, który odbędzie się w czasie obchodów Dni Gminy Skórzec w czerwcu tego roku.
Wielkanoc
Kiermasz słodkości i wielkanocna ścianka zdjęciowa 📸🐣
W ramach obchodów Świąt Wielkanocnych, oprócz konkursu plastycznego, w naszej szkole zorganizowany został kiermasz słodkości, podczas którego największym powodzeniem cieszyły się świeżo wypiekane gofry – chrupiące, pachnące i pyszne!
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom oraz Uczniom za ogromne zaangażowanie i wsparcie!
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy przygotowali pyszne domowe wypieki – babeczki, blok czekoladowy, bułeczki i ciasteczka, które znikały ze stołów w mgnieniu oka. Gotowe wyroby cukiernicze również były rozchwytywane!
W sposób szczególny dziękujemy Pani Ilonie Bulik za pomoc w przygotowaniu i wypiekaniu gofrów – Pani zaangażowanie było nieocenione i sprawiło wiele radości wszystkim uczestnikom!
Dodatkową atrakcją była kolorowa, świąteczna ścianka wielkanocna, przy której uczniowie mogli robić sobie pamiątkowe zdjęcia. Dekoracje wprowadzały w radosny, wiosenny klimat i stanowiły idealne tło do wielkanocnych fotek.
Jeszcze raz dziękujemy za wspólne tworzenie tak pięknej, świątecznej atmosfery! 🌷🐇
87
Wielkanocne konkursy
W dniu 14.04.2025 w naszej szkole odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego pt. „Tradycje Wielkanocne”, skierowanego do uczniów klas 0–3. Celem konkursu było promowanie i utrwalanie polskich tradycji wielkanocnych poprzez twórczą działalność artystyczną dzieci.
Konkurs obejmował trzy kategorie:
- Praca plastyczna – „Wielkanoc w moim domu”
- Pisanka wielkanocna
- Kartka wielkanocna
Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Powstały niezwykle barwne i pomysłowe prace, wykonane różnymi technikami – od rysunku i malowania, przez wyklejanki, po przestrzenne formy dekoracyjne. Pisanki zachwycały różnorodnością wzorów i technik zdobienia, a kartki wielkanocne były pełne uroku i świątecznej atmosfery.
Wszystkie prace zostały ocenione przez komisję konkursową, która brała pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematyką, pomysłowość, estetykę wykonania oraz samodzielność pracy !
Wyniki konkursu:
Kategoria: Praca plastyczna – „Wielkanoc w moim domu”
I miejsce: Gabriela Górzyńska
Kategoria: Pisanka wielkanocna
I miejsce: Karolina Wasilczuk
II miejsce: Joanna Dąbrowska, Zofia Kowalczyk, Klasa II
III miejsce: Joanna Mikus, Dominika Wereda
Wyróżnienia: Piotr Olczak, Aleksander RojekKategoria: Kartka wielkanocna
I miejsce: Łucja Cudna
II miejsce: Michalina Kowalczyk
III miejsce: Aleksandra Bulik
Wyróżnienia: Szostek Marcel, Daria RojekZwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie, na korytarzu szkolnym , gdzie cieszyły się dużym zainteresowaniem .
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział! Cieszymy się, że uczniowie z takim entuzjazmem angażują się w pielęgnowanie pięknych tradycji wielkanocnych.
9
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
„Palma rośnie – nie w ogrodzie,
lecz w rodzinnym ciepłym gronie.
Z bibuł, wstążek, suszów, trawy –
pełna śmiechu, pełna zabawy.
Kiedy ręce serce niosą,
wszystko kwitnie – zwłaszcza wiosną !”
Drodzy Rodzice, Drodzy Nauczyciele, Kochane Dzieci,z całego serca dziękujemy rodzicom Pani Ilonie Bulik, Pani Paulinie Gałeckiej, Pani Dorocie Cudnej za udział w warsztatach tworzenia palm wielkanocnych!
Obecność Wszystkich oraz zaangażowanie i niesamowita kreatywność sprawiły, że to spotkanie było czymś więcej niż tylko zajęciami – było prawdziwym świętem radości i wspólnego tworzenia.Dzięki Wam powstały palmy, które nie tylko cieszą oko, ale i niosą w sobie kawałek domowego ciepła, wspólnej zabawy i wielkanocnej tradycji. To właśnie dzięki takim chwilom budujemy coś trwałego – wspomnienia, więzi i poczucie wspólnoty.
Dziękujemy za każdą parę rąk, każdy uśmiech i każdą chwilę spędzoną razem.
Z serdecznością i wdzięcznością,
Samorząd Uczniowski (SU) oraz Szkolne Koło Wolontariatu (SKW)
29
Góra Grosza
Góra Grosza to ogólnopolska akcja charytatywna organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom od 2000 roku. Celem inicjatywy jest pomoc dzieciom wychowującym się poza własnym domem – w pieczy zastępczej, rodzinach zastępczych i domach dziecka.
Dlaczego grosze?
- Nawet najmniejsza moneta ma wartość – gdy wiele osób dorzuci chociaż kilka groszy, razem można uzbierać ogromną sumę na pomoc dzieciom.
- Akcja uczy dzieci empatii, solidarności i tego, że wspólnymi siłami można zmieniać świat na lepsze.
Na co przeznaczane są zebrane pieniądze?
- Pomoc dla dzieci w pieczy zastępczej (np. wsparcie rodzin zastępczych, domów dziecka).
- Programy edukacyjne i terapeutyczne.
- Wsparcie w usamodzielnianiu się młodzieży opuszczającej domy dziecka.
Nasza szkoła zebrała :
1 gr. 12,60 kg x 6,1
2 gr. 6,08 kg x 9,4
5 gr 3,92 kg x 19,30
= 212,51zł
Góra Grosza to dowód na to, że razem możemy więcej, a nawet najmniejszy gest może pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują.
Za czynny udział wszystkim, którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękuje Samorząd Uczniowski💛
Wycieczka do Warszawy
Dnia 8 kwietnia 2025 r. uczniowie klas 2, 3 i 4 wzięli udział w wycieczce do Warszawy.Pierwszą zaplanowaną atrakcją była zabawa w centrum artystyczno-rozrywkowym Jungle Academy, gdzie dzieci mogły przenieść się w tropikalny świat. Czekały tam na nie liczne tory przeszkód, zjeżdżalnie, miejsca do wspinania i skakania. Po intensywnej zabawie uczniowie mieli okazję zregenerować siły podczas pysznego posiłku w restauracji na terenie obiektu.
Następnie odwiedzili Muzeum Narodowe, gdzie uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji muzealnej pod okiem przewodnika. Usłyszeli wiele fascynujących historii związanych z podziwianymi eksponatami. Zgodnie przyznali, że z chęcią wrócą do muzeum, ponieważ jeszcze wiele zostało tam do odkrycia.
Ostatnim punktem programu było zwiedzanie Lotniska Chopina. Z tarasu widokowego mogli obserwować całą płytę lotniska i pasy startowe. Doskonale widoczne były startujące i lądujące samoloty oraz pracownicy obsługi naziemnej. Dodatkową atrakcją była wystawa starych zdjęć o tematyce lotniczej i podróżniczej, prezentowana w „Galerii Lotniska Chopina”. Uczniowie mogli również zakupić pamiątki z wycieczki.
Zmęczeni, ale pełni radości i wrażeń, uczniowie wrócili do swoich domów.
37
Wycieczka edukacyjno-teatralna uczniów klas 5–7 do Siedlec
📅 4 kwietnia 2025 r. uczniowie klas 5, 6 i 7 wybrali się na wycieczkę do Siedlec.
Pierwszym punktem programu była wizyta w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (CKZiU). W ramach realizacji zadań związanych z doradztwem zawodowym nasza młodzież miała okazję zapoznać się z bogatą ofertą szkoleniową placówki.
Uczniowie poznali ścieżki edukacyjne w takich zawodach jak: technik masażysta, technik elektroradiolog, technik usług kosmetycznych, protetyk słuchu, podolog i wielu innych. Wysłuchali krótkiej prezentacji, po której mieli możliwość obejrzenia sal wykładowych i ćwiczeniowych. Z dużym zainteresowaniem oglądali profesjonalny sprzęt medyczny, kosmetyczny oraz radiologiczny, wykorzystywany w codziennej pracy specjalistów.
Po wizycie w CKZiU uczniowie przeszli pieszo do Sali "Podlasie" Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, gdzie obejrzeli spektakl teatralny pt. „Szatan z siódmej klasy” w wykonaniu aktorów Teatru Wrocławskiego IN ART.
🎭 Sztuka wzbudziła wiele emocji i uśmiechów, a żywa gra aktorów pozwoliła uczniom lepiej zrozumieć treść lektury. Cała wycieczka była wartościową lekcją edukacyjną i kulturalną.
88
„Życie Helenki sercem malowane” finał konkursu
📅 3 kwietnia 2025 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skórcu odbył się finał Diecezjalnego Konkursu o Służebnicy Bożej Helenie Kmieć „Życie Helenki sercem malowane”. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli uczniowie z 45 szkół, którzy wykazali się ogromną wiedzą o życiu i działalności Heleny Kmieć – młodej misjonarki, której świadectwo wiary porusza i inspiruje kolejne pokolenia.
Z ogromną dumą informujemy, że naszą szkołę w finale reprezentowało sześcioro uczniów:
🎓 Klasa 6:
-
Klaudia Bazak
-
Jakub Burchard
-
Anna Zakrzewska
🎓 Klasa 7:
-
Lena Guzek
-
Lidia Iskra
-
Maja Przybyłek
Każdy z nich wykazał się niezwykłym zaangażowaniem i wiedzą, godnie reprezentując naszą szkołę!
Podczas wydarzenia uczniowie wzięli udział w teście konkursowym, a także mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z Przedstawicielami Fundacji im. Heleny Kmieć. Kulminacyjnym punktem dnia była uroczysta Msza Święta odprawiona w Sanktuarium Krzyża Świętego pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Ordynariusza Kazimierza Gurdy.
🏆 Ogromny sukces odniosła ANNA ZAKRZEWSKA, która w kategorii klas IV – VI zajęła II miejsce! 🎉👏
To wielkie osiągnięcie, które jest dowodem jej wspaniałej wiedzy, zaangażowania i pasji.
Serdecznie gratulujemy Ani oraz wszystkim naszym finalistom, którzy godnie reprezentowali szkołę i wykazali się dużą wiedzą! 👏✨
7-
Mam talent
Stało się już tradycją naszej szkoły, że każdy, kto chce zaprezentować swój talent, ma taką możliwość! Kolejna wystawa prac plastycznych jest już dostępna na dolnym korytarzu. Tym razem swoją małą galerię zaprezentowała uczennica klasy III, Zuzanna Ładosz.
"Cześć! Mam na imię Zuzia i jestem uczennicą klasy III. Najbardziej lubię szkicować i malować. Moim ulubionym tematem są lwy i fantastyczne stworzenia. Po szkole chodzę na zajęcia z rysunku. Oto kilka moich prac. Mam nadzieję, że Wam się spodobają".
Zapraszamy do oglądania!
2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.Tego dnia nasza szkoła zaświeciła się na niebiesko! Zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i pracownicy szkoły ubrani byli na niebiesko. Dodatkowo wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu rozdawali niebieskie papierowe motylki oraz częstowali niebieskimi cukierkami.
Tego dnia nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wzięli udział w dwóch wiosennych konkursach.
Klasy młodsze wykonały "Skarpetkowego Stworka", nagrodzeni zostali:
Staś Gałecki "0"
Piotr Olczak kl. 1
Marcel Szostek kl. 1
Szymon Pietrak kl. 1
Michalinka Niedziałek kl. 1
Karolinka Wasilczuk kl.1
Mikołaj Borkowski kl. 2
Olga Zakrzewska kl. 2
Gabrysia Górzyńska kl. 3
Dominika Górzyńska kl. 3Starsi uczniowie wzięli udział w konkursie fotograficznym pt. "Śladami wiosny', nagrodzeni uczniowie, to:
Amelia Prokurat kl. 4
Lena Cabaj kl. 4
Anna Zakrzewska kl. 6
Maja Biernacka kl. 7
Ada Kępkowicz kl. 7
Kinga Krasuska kl.8
Maja Jastrzębska kl. 8
Zuzanna Pypowska kl. 8
Lidia Kołodziejska kl. 8
Grzegorz Magdziak kl. 8W podsumowaniu "Bitwy na nakrętki" najwięcej korków w marcu zebrała klasa 3! Opiekunowie Szkolnego Samorządu Uczniowskiego podsumowali tegoroczna zbiórkę "Góra grosza", której celem było wsparcie w usamodzielnianiu się wychowanków domów dziecka. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
47
„Ratujemy i uczymy ratować”
W ramach projektu „Ratujemy i uczymy ratować” odbyły się w naszej szkole warsztaty z pierwszej pomocy. Uczniowie klasy II poznali podstawowe zasady udzielania pomocy przedmedycznej i samodzielnie przećwiczyli resuscytację krążeniowo-oddechową (RKO) na fantomach oraz ułożenie poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej. Nauczyli się również, jak właściwie reagować w sytuacjach zagrożenia życia, co z pewnością zwiększy ich pewność siebie i gotowość do działania w nagłych przypadkach.
Umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest niezwykle cenna – może uratować życie bliskiej osoby lub zupełnie obcej, która znajdzie się w potrzebie. Już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci odpowiedzialności i odwagi w niesieniu pomocy innym.
Zajęcia poprowadziły p. Jagoda Olszewska i p. Anna Serowiec.
12
Wycieczka klasy 8 do Siedlec
W dniu 25 marca uczniowie klasy VIII wraz wychowawczynią wybrali się autobusem komunikacji publicznej na wycieczkę do kina w Siedlcach świętując w ten sposób Dzień Kobiet.
Na wielkim ekranie wyświetlona została projekcja filmu ,,100 dni do matury". To wciągająca opowieść o pierwszych ważnych wyborach, przyjaźni i gotowości do zmian z udziałem topowych polskich influencerów. Były momenty pełne śmiechu i takie, które wzbudzały wzruszenie.
Następnym punktem wycieczki był Miejski Ośrodek Kultury, w którym uczniowie mieli okazję podziwiać niezwykłe widowisko w wykonaniu Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "CHODOWIACY" im. Alicji Siwkiewicz!
Przepiękne stroje, dynamiczne układy taneczne i muzyka, która porusza serca – to wszystko mogliśmy zobaczyć podczas koncertu „Polskie Tańce Narodowe”. Krakowiak, kujawiak, oberek, mazur i polonez – każdy z tych tańców zachwycał swoją energią, elegancją i niepowtarzalnym charakterem.
Wyjazd był sposobem na miłe spędzenie czasu, integrację zespołu klasowego oraz utrwalenie zasad zachowania się w miejscach publicznych oraz środków transportu.
W oczekiwaniu na wiosnę...
W dniach 17–21 marca 2025 r. nasza szkoła obchodziła Tydzień Szalonego Dnia Wiosny, który przyniósł mnóstwo radości, kreatywności i zabawy!
Uczniowie z wielkim entuzjazmem włączyli się w świętowanie, biorąc udział w różnorodnych wydarzeniach tematycznych.
17.03 – Dzień Świętego Patryka
Z okazji Dnia Świętego Patryka cała szkoła zamieniła się w zieloną krainę! Uczniowie przyszli ubrani na zielono, utworzyli z siebie na sali gimnastycznej piękny napis WIOSNA, a niektóre klasy ozdobiły swoje sale w wiosenne dekoracje.
18.03 – Dzień na Opak
Pierwszy dzień pełen niespodzianek! Dzieci przyszły do szkoły w ubraniach założonych tył na przód, a niektórzy nawet próbowali mówić wspak!
19.03 – Dzień Szalonej Fryzury
Kreatywność uczniów nie miała granic! Kolorowe włosy, zwariowane fryzury, brokat i fantazyjne upięcia sprawiły, że szkoła wyglądała jak salon niezwykłych stylizacji.
1320.03 – Dzień Bez Plecaka
Tego dnia uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością, przynosząc swoje książki i zeszyty w przeróżnych przedmiotach! Widzieliśmy torby na zakupy, walizki, koszyki na piknik, a nawet skrzynki narzędziowe!
321.03 – Dzień Kolorowej Skarpetki i Talent Show
Na zakończenie tygodnia wszyscy przyszli w kolorowych, niepasujących skarpetkach na znak solidarności z osobami z zespołem Downa.
Atmosferę radości dopełnił emocjonujący mecz siatkówki między uczniami a nauczycielami, który dostarczył wielu wrażeń. Następnie odbył się Talent Show, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności. Publiczność mogła podziwiać występy wokalne, taneczne, akrobatyczne oraz grę na instrumentach. Wydarzenie było pełne pozytywnej energii i zachwytu nad talentami młodych artystów.
Cały tydzień był pełen uśmiechu i dobrej zabawy. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w każdym dniu, pokazując, że kreatywność i wspólna zabawa to najlepszy sposób na powitanie wiosny! 🌸💚
45
Warsztaty profilaktyczne
W dniu dzisiejszym, 20 marca 2025 r., gościliśmy w naszej szkole Pełnomocnika Prezydenta Miasta Siedlce ds. rozwiązywania problemów uzależnień, Panią dr Katarzynę Dobijańską. Celem wizyty było przeprowadzenie prelekcji dla uczniów na temat zagrożeń związanych z przemocą i agresją.
Podczas spotkania młodsi uczniowie dowiedzieli się, jakie są rodzaje przemocy i jak mogą reagować w sytuacjach trudnych. Natomiast starsi uczniowie uczestniczyli w dyskusji na temat hejtu i cyberprzemocy – problemów, które coraz częściej dotykają młodzież w świecie wirtualnym. Pani dr Dobijańska podkreśliła, jak ważna jest odpowiedzialność za słowo oraz jakie konsekwencje mogą mieć niewłaściwe zachowania w sieci.
Prelekcje spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów, którzy chętnie zadawali pytania i dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Dziękujemy Pani Katarzynie Dobijańskiej za cenną lekcję i uświadamianie młodych ludzi, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych, zarówno w świecie realnym, jak i w internecie.
14
Jak powstają ilustracje do książek?
Pani Katarzyna Przygoda-Burek to ilustratorka książek dla dzieci, która po latach pracy jako matematyk aktuarialny postanowiła podążyć za swoją pasją do sztuki.
W swojej twórczości inspiruje się światem dziecięcej wyobraźni, tworząc ilustracje pełne baśniowych postaci i zwierzęcych bohaterów. Jej technika łączy tradycyjne szkice ołówkiem z cyfrowymi narzędziami, a także detale wykonane kredkami na akwarelowych lub gwaszowych tłach.
Wśród jej prac znajdują się ilustracje do książek takich jak Magiczne medaliony czarownicy Ksymeny autorstwa Ewy Bolesty-Mroczek oraz Wigilia w opałach Judyty Piskorz. Jej ilustracje pojawiły się także w magazynie Czytaj Sam w serii Szalone zera Moniki Kamińskiej. Pani Katarzyna aktywnie dzieli się swoją twórczością na platformach internetowych, prezentując m.in. ilustracje przedstawiające letnie sceny, jak choćby lodziarka odwiedzająca dzieci po szkole.
Poza pracą ilustratorską prowadzi również warsztaty malowania włóczką, skierowane do uczestników w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.
Serdecznie dziękujemy Pani Oldze Gajo za zorganizowanie tego inspirującego spotkania w dniu 19 marca 2025 r. w naszej szkole.
24
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Udzielanie pierwszej pomocy to nasz obowiązek, jednak w sytuacjach zagrożenia często nie wiemy, jak się zachować i jak skutecznie pomóc osobie potrzebującej.
Dlatego 18 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne „Pierwsza pomoc przedmedyczna”, które poprowadzili druhna i druhowie z OSP Dąbrówka-Stany oraz PSP Siedlce.
Sala gimnastyczna zamieniła się w przestrzeń szkoleniową dla przyszłych ratowników. Uczniowie mieli okazję samodzielnie przećwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową, ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej oraz użyć defibrylatora. Z wielkim zaangażowaniem, pod czujnym okiem strażaków, podejmowali działania mające na celu ratowanie ludzkiego życia.
Każde takie doświadczenie zwiększa naszą świadomość i odpowiedzialność za drugiego człowieka. Dziękujemy druhnie i druhom strażakom za cenną inicjatywę i przekazaną wiedzę!
50
Plastyka z wyobraźnią – klasowe konkursy plastyczne w klasach 4-8
"Wyobraźnia jest początkiem tworzenia." Kreatywność rodzi się w ciszy i spokoju… to głos dochodzący z własnego wnętrza.
Uczniowie klas 4-8 podczas zajęć plastycznych mieli okazję uruchomić swoją wyobraźnię, realizując klasowe konkursy plastyczne. Celem inicjatywy „Plastyka z wyobraźnią” było rozwijanie umiejętności plastycznych poprzez twórcze wykorzystanie wyobraźni oraz dobór poznanych technik plastycznych do podanych tematów. Inspirujące zadania pobudziły kreatywność uczniów i pozwoliły im wyrazić swoją artystyczną wizję. Przy ocenie prac brano pod uwagę: oryginalność, pomysłowość, kompozycję, technikę plastyczną, kolorystykę wykonania.
Wyniki konkursów
Klasa 4 – „Po drugiej stronie tęczy”
🥇 Aleksandra Dąbrowska
🥈 Lena Cabaj
🥉 Jan Iskra
Klasa 5 – „Po drugiej stronie tęczy”
🥇 Zofia Matlakowska
🥈 Alicja Izdebska
🥉 Anna Urban
Klasa 6 – „Gdzieś daleko, tam za rzeką”
🥉 Anna Zakrzewska
Klasa 7 – „Najdziwniejsze stworzenie we wszechświecie”
🥇 Amelia Kulik
🥈 Michał Klementowicz
🥉 Ada Kępkowicz
Klasa 8 – „Po drugiej stronie tęczy”
🥇 Maja Jastrzębska
🥈 Zuzanna Pypowska
Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, a ich prace można było podziwiać na szkolnej wystawie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🎨👏
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców
W dniu 13.03.2025 r. w Skórcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców klas VII-VIII, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Była to grupa eliminacyjna.
W zawodach wzięły udział trzy zespoły: Skórzec I, Skórzec II oraz Dąbrówka-Stany. Niestety, trzy inne drużyny nie dotarły na turniej z różnych powodów.
Rozgrywki odbyły się systemem "każdy z każdym" w sportowej i koleżeńskiej atmosferze, zgodnie z zasadą fair play. Dwa najlepsze zespoły – Skórzec I oraz Dąbrówka-Stany – uzyskały awans do finału powiatu siedleckiego.
Zawodnicy doskonalili zarówno technikę indywidualną, jak i taktykę zespołową, przygotowując się do kolejnego etapu rozgrywek.
10
Aktualności
- Dzień Ziemi 2025
- Euro Talent Show 2025
- Wielkanoc
- Kiermasz słodkości i wielkanocna ścianka zdjęciowa 📸🐣
- Wielkanocne konkursy
- SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
- Góra Grosza
- Wycieczka do Warszawy
- Wycieczka edukacyjno-teatralna uczniów klas 5–7 do Siedlec
- „Życie Helenki sercem malowane” finał konkursu
- Mam talent
- 2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
- „Ratujemy i uczymy ratować”
- Wycieczka klasy 8 do Siedlec
- W oczekiwaniu na wiosnę...
- Warsztaty profilaktyczne
- Jak powstają ilustracje do książek?
- Pierwsza pomoc przedmedyczna
- Plastyka z wyobraźnią – klasowe konkursy plastyczne w klasach 4-8
- Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców